Участь у конференції з архітектури IoT - ще одна сходинка до здобуття професії майбутнього студентами ІПЗАС

10:08, 21-12-2021

19 грудня студенти спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології кафедри Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем відвідали офлайн-конференцію від OmniCampus, присвячену сучасним тенденціям та проектам Internet of Things.

На конференції були розглянуті такі важливі теми:

• Інтернет розвивається та поширюється із нечуваними темпами.Як це змінить наше майбутнє? Очікування та передбачення.
  • 5G та IoT, що зміниться?
  • Hardware vs. Software R&D команди. Команди досліджень і розробок апаратного забезпечення та команди з досліджень і розробок програмного забезпечення. Знайдіть 10 відмінностей.
  • Різні методи до організації процесів R&D (досліджень і розробок) у командах. Переваги і недоліки. Обмін найкращими практиками.
  • Енергоефективні технології в цифровій індустрії.
  • Пристрої та обладнання з низьким споживанням енергії сьогодні та завтра. Їх реальні та можливі сфери застосування.
  • Перспективи штучного інтелекту в embedded

Серед запрошених спікерів були:

Інженер з вбудованого програмного забезпечення та обладнання з більш ніж 10-річним практичним досвідом розробки та тестування вбудованого програмного забезпечення, проектування електроніки та мехатроніки.

Досвідчений інженер з систем управління. З великим досвідом у галузі ядерної енергії та безпеки, систем управління та проектування електричних систем, програмування вбудованих систем, програмування C/C++. Близько 15 років у проектуванні та розробці.

Технології Internet of Things наразі є популярним ІТ-напрямком та широко вивчаються на освітній програмі спеціальності 126 - Інформаційні системи та технології. Участь у івентах такого напрямку дозволяє студентам розширити поле ділових контактів, познайомитися зі світом ІТ-компаній та отримати додаткові знання та досвід.

Окрема подяка студенту групи ІСД-21 Костянтину Вознюку за організаційний супровід студентської групи на події та зйомку.

Кафедра Інженерії програмного забезпечення автоматизованих систем
запрошує на навчання за спеціальністю
126 Інформаційні системи та технології!