Презентація алгоритму застосування рейтингової системи оцінювання успішності студентів

14:22, 27-11-2014

27 листопада на службовій нараді Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва доцент кафедри управління інноваційною діяльністю Глушенкова А.А. провела презентацію розробленого на кафедрі алгоритму практичного застосування рейтингової системи оцінювання успішності студентів. Презентований алгоритм спирається на методичні рекомендації, розроблені навчально-методичним відділом університету, та містить детальні конкретні кроки по практичному застосуванню рейтингової системи оцінювання успішності студентів з дисциплін, контролем з яких передбачено залік (диференційований залік) та іспит. Більшість запропонованих кроків підкріплена прикладами. Крім того, доповідач продемонструвала роботу з електронними відомостями, які автоматизують процес підрахунку рейтингових балів та вивільняють час викладача для творчої роботи.

Дирекція інституту, в особі директора к.п.н., доц. Дзюби В.М. та заступника директора к.т.н., доц. Вальчук Т.Л., підтримала використання даного алгоритму. Планується проведення його презентації для всього колективу інституту.