Зустріч представників навчального центру «DYNAMICS EDUCATION» і міжнародної компанії «UDS CONSULTING» зі студентами ДУТ, організована кафедрою маркетингу

11:10, 13-02-2019

Підтримуючи і реалізуючи в університеті курс на інноваційний зміст навчання, 12.02.2019 кафедрою маркетингу була організована зустріч студентів навчальних груп Навчально-наукового інституту менеджменту і підприємництва та Навчально-наукового інституту захисту інформації з представником ІТ-курсів «Dynamics Education» Мацехою Тетяною і співробітниками компанії UDS Consulting - MS Dynamics CRM Consultant - Костюк В'ячеславом і MS Dynamics CRM Developer - Городиським Олександром.

На зустрічі були присутні Директор Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва Федюнін С.А., Заступник директора ННІМП Ващенко О.П., а також викладачі кафедри - Євтушенко Н.О. і Дрокіна Н.І.

Представник навчального центру «Dynamics Education» розповіла про можливості проходження безкоштовних курсів студентами, зміст курсів і про деталі подальшого працевлаштування в компанії-партнері кафедри маркетингу «UDS Consulting» після їх успішного завершення.

Основний напрямок курсів Dynamics Education - вивчення Microsoft Dynamics 365 - лінійки продуктів Microsoft для планування ресурсів підприємства і додатків для управління взаємовідносинами з клієнтами.

«Dynamics Education» проводить набір на наступні курси:

1. MS Dynamics CRM Consultant

Тривалість курсу - 1 місяць. Deadline - 2 тижні.

Основні вимоги:

• Бажання розвиватися, вчитися і працювати
  • Ступінь бакалавра з IT наук або економіки
  • Круто, якщо ти маєш певний досвід роботи за фахом. Але це не є обов'язковим
  • Навички спілкування англійською (рівень не нижче Intermediate)

2. MS Dynamics CRM Developer

Тривалість курсу - 1 місяць. Deadline - 1 місяць.

Основні вимоги:

• Бажання програмувати, вчитися новому і працювати
  • Ступінь бакалавра або магістра в сфері IT (Або в процесі навчання)
  • Початковий досвід програмування на С # .NET
  • Англійська мова (читання технічної документації, письмова комунікація)

Для реєстрації на даний курс необхідно виконати тестове завдання.

Навчання проходить віддалено. Студенти проходять навчання у зручний для них час. Після реєстрації на курс вони отримують доступ до відео лекцій і завдань після кожного навчального блоку.

За результатами складання фінального іспиту, студент отримує іменний сертифікат про успішне проходження курсу, а також запрошення на співбесіду в компанію UDS Consulting.

Нагадаємо, що партнер кафедри маркетингу - компанія UDS Consulting є одним з лідерів українського ринку в сфері консалтингу та автоматизації бізнес-процесів на базі продуктів Microsoft Dynamics CRM. Компанія успішно працює на ринку України більше 12 років і є Microsoft Silver Partner.

Що потрібно для того, щоб зареєструватися на курс:

1) подати резюме на сайті www.dynamics.net.ua;

2) для направлення MS Dynamics CRM Developer необхідно виконати тестове завдання;

3) отримати запрошення на курс, яке буде направлено на вказану пошту після реєстрації.

Представники компанії UDS Consulting поділилися своїм досвідом проходження курсів у Dynamics Education, а також розповіли про свою роботу в компанії.

Студенти з цікавістю вислухали інформацію про курси, важливість отримання знань і вивчення англійської мови, досвід випускників Dynamics Education. Було задано ряд питань про особливості роботи в ІТ сфері, деталі проходження курсів, особисті враження і етапи працевлаштування.

Директор Навчально-наукового інституту менеджменту і підприємництва подякував представникам за зустріч і побажав студентам зробити вірне рішення в подальшому виборі свого професійного спрямування.

Dynamics Education чекає заявки студентів на сайті www.dynamics.net.ua і бажає легкого старту їх кар'єрного шляху!

Подивитись фотозвіт>>>