Найцінніше – поради від компаній-партнерів ДУТ для майбутніх маркетологів

14:00, 15-05-2019

14 травня студенти-маркетологи першого, другого та третього курсів з кураторами Євтушенко Н.О. і Крижко О.В. відвідали виставку "МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМ ІоТ" .

Своїми враженнями поділилися студенти:

Студент першого курсу гр. МРД-11 Назар Поліщук:

Перше, що кидається в очі - шолом та окуляри віртуальної реальності. Новітні технології все більше дивують і шокують уяву звичайної людини, змінюючи світ в кращу сторону. Було дуже цікаво, адже  а за допомогою саме новітніх систем і приладів ми, маркетологи, маємо можливість працювати ефективніше та більш досконало. Після пояснення принципу роботи представниками компаній стало ясно, що  за технологіями - майбутнє. Але найбільшу цінність для нас, як для маркетологів, представила система відеонагляду від ViaTec.

Сергій Пилипченко, менеджер з розвитку бізнесу, розповів про всі можливості даної системи і ми були трохи приголомшені. Ми дізналися, що зараз  камери можуть розпізнати гендерні відмінності та кількість людей які потраплять в поле зору об'єктива, відслідковувати увагу і рух очей. Також надзвичайно цікаво було дізнатися про новітні системи моделювання та порівняння даних від компанії «HUAWEI UKRAINE». Всю інформацію та приклади програм і устаткування нам надав Сергій Хомутов – Data solution менеджер.

В наш час технології розвиваються дуже швидко і дуже вважливо не просто бути обізнаним в цій галузі, а й контролювати і швидко опановувати їх, адже той, хто перший оволодіє технологіями – буде поза конкуренцією.

Своїми враженнями поділилася студентка 3 курсу гр. МРД-31 Яна Саянна:

Відвідавши конференцію нам як студентам маркетологам було цікаво а головне корисно дізнатись про те як інформаційні технології  можна використовувати в маркетингу.

А саме відеоспостереження. Сергій Пилипенко, менеджер по розвитку бізнесу розповів наскільки універсальними можуть бути відеокамери та як вони можуть допомогти маркетологу  підрахувати кількість покупців та розподілити їх на сегменти.

Аналізуючи всю зібрану інформацію з відеоспостереження підприємства отримують уявлення про поведінку клієнтів а також зможуть підвищити ефективність ведення свого бізнесу. Це полегшує працю маркетолога адже спеціальне програмне забезпечення само робить вибірку.

Ми з захопленням все вислухали та зробили певні висновки: що ІТ  та маркетинг це дві сфери, які повинні йти нога в ногу.