Нова магістерська програма

12:57, 17-02-2015

Міністерство освіти і науки України своїм наказом № 133л від 6 лютого 2015 року затвердило рішення Акредитаційної комісії від 27 січня 2015 року (протокол № 114) щодо надання Державному університету телекомунікацій ліцензії на провадження освітньої діяльності за напрямами (спеціальностями) i ліцензованими обсягами (осіб) з підготовки:

форма навчання

денна

заочна

1801

Специфічні категорії

Управління інноваційною діяльністю

25

Кафедра управління інноваційною діяльністю з нового навчального року розпочинає підготовку магістрів за спеціальністю 8.18010012 – Управління інноваційною діяльністю за денною та заочною формою навчання.

Кафедра Маркетингу

Спеціалізація: Маркетинг