Співробітники кафедри маркетингу отримали сертифікати курсу «Microsoft Dynamics CRM User» від компанії UDS Consulting

15:36, 09-02-2020

В рамках договору про співпрацю між Державним університетом телекомунікацій та компанією UDS Consulting, срібним партнером Microsoft, під керівництвом завідувача кафедри маркетингу доктора економічних наук, професора Виноградової О.В. викладачі кафедри маркетингу Євтушенко Н.О., Дарчук В.Г., Крижко О.В., Совершенна І.О. і Дрокіна Н.І. успішно завершили практичний курс з основ роботи з Microsoft Dynamics 365 і Dynamics Portal.

З тьютором курсу від компанії UDS Consulting - Євгеном Гресь, викладачі кафедри маркетингу розглянули принципи роботи програмного забезпечення Microsoft Dynamics CRM, особливості настройки конкретних модулів, окремих компонентів і рішень в Microsoft CRM, роботу з даними, проаналізували конкретні приклади роботи в Microsoft Dynamics CRM разом з Microsoft Dynamics Portal.

За результатами курсу викладачі кафедри маркетингу отримали Сертифікати «Microsoft Dynamics CRM User». Сертифікат Міжнародної компанії UDS Consulting є документальним підтвердженням високого професійного рівня і навичок роботи з сучасними маркетинговими інструментами програмного забезпечення Microsoft Dynamics 365.

Успішне проходження курсу викладачами кафедри маркетингу дозволить підвищити свою професійну майстерність з питань інформаційних технологій і систем управління взаємовідносинами з клієнтами на сучасних підприємствах.