Студенти-маркетологи про навчання у дистанційному форматі

14:04, 01-04-2020

У зв’язку з карантином студенти опановують новий формат навчання  - дистанційний. Як це відбувається, які виникають питання та побажання – про це ми дізнавалися у студентів – маркетологів гр. МРД-11.

Перше інтерв’ю — Заєць Марія

• Як проходить навчання у дистанційному форматі? Чи викликає це у вас труднощі, можливо навпаки?

Дистанційний формат навчання для мене є дуже приємливим. Перш за все, всі матеріали нам надсилають викладачі: презентації, лекції, пояснення, індивідуальні завдання, проте у всьому цьому ми маємо розібратися самі, хоча завжди можемо розраховувати на підтримку з боку наставника.

На мою думку, це чудово, коли ти сам опрацьовується матеріал. Адже скільки б не розповідали на лекції, все таки найкраще я запам’ятаю тоді, коли це все сама буду вчити. Я, наприклад, якщо опрацьовую лекцію і весь додатковий матеріал до неї знову ж сама, набагато ефективніше і краще її запам'ятовую, а отже і зможу без вагань її застосовувати у потрібних темах і ситуаціях.

Хочу сказати, що не на всіх практичних заняттях викладачі мають змогу поспілкуватися із кожним. У нас, до прикладу, 34 студенти в групі, фізично неможливо всіх опитати. У дистанційному навчанні є ось цей пріоритет, коли завдання і дедлайн є абсолютно у кожного, завдяки чому всі ми відправляємо зроблені завдання викладачеві. І як плюс, не відстаємо від наступної теми.

Сам формат навчання мене аж ніяк не лякає, я б сказала навіть навпаки.

Ось такі переваги я для себе виокремила:

• Гнучкість (я можу навчатися у зручний для мене час на протязі дня, в індивідуальному темпі і не залежу від місця розташування університету. Оскільки час, щоб доїхати до нього у мене складає цілу пару)
  • Якісний матеріал
  • Оволодіння новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями
  • І вивільнення часу для саморозвитку та занять улюбленими справами.

Дистанційне навчання для першого курсу звучить цікаво і незвично.

Нам би хотілося що б по необхідних предметів або (за всіма) давали домашнє завдання за певним часу.

Не всі відразу і на початку дистанційного навчання, і не всі в кінці цього навчання.

Тобто, що б студенти могли розподілити свій час і навчання.

Також ми готові виконувати різні домашні завдання, з упевненістю, що навчання не буде проходити влітку.