Карантин – проблема? Ні, це океан можливостей для майбутніх маркетологів!

17:53, 12-05-2020

У зв`язку з карантином зараз спостерігається  бум пропозицій на ринку онлайн-навчання від практиків. Щодня з’являються сотні можливостей для навчання, розвитку та самовдосконалення. Особливо багато варіантів для  молоді, студентів. Можна відкладати на майбутнє здійснення мрій, а можна перетворити їх у надихаючі цілі та йти за планом до здійснення мети!

Зараз можна ВСЕ: ризикувати, пробувати, помилятися, отримувати “ні”, а потім — виграти кілька стипендій одразу.

Проект  SUPERLUDI —  бізнес-школа нової економіки, пропонує освітні програми, відеолекції з управління бізнесом від лідерів, практиків  на сайті школи.

Андрій Федорів, засновник маркетингової компанії FEDORIV з створення брендів, в межах цього проекту виклав у вільному доступі авторський онлайн-курс BRAND FATHER  з 16 лекцій.

Олесь Тимофєєв, засновник  GeniusMarketing,  пропонує серію безкоштовних майстер-класів «Як стати затребуваним SMM-менеджером і таргетинг-спеціалістом» 12-13 травня о 18-00. Зареєструватись можна тут.

Digital Hub — Університет Digital-професій пропонує отримати онлайн професію Інстаграм-маркетолога.

В AIR Academy завезли безкоштовні знання з Youtube. Вони розуміють, що люди зараз вклалися в гречку, тому відкривають тонну крутого навчання безкоштовно! Наприклад, експрес-курс «Як стати блогером на Youtube». AIR Academy пропонує також курс «YouTube-Розморожування» і з 12 по 25 травня проведе черговий марафон по розморожуванні твоїх ідей на YouTube.

• Не знаєш, з чого почати на YouTube?
  • Не розумієш, звідки брати ідеї?
  • Не впевнений в собі?
  • Не вистачає мотивації для старту?

Тоді тобі до них! Інтенсивне навчання стане твоїм "чарівним стусаном" на YouTube.

У результаті навчання ти:

• визначишся з ідеєю і темою свого каналу;
  • придумаєш 15 тем відео конкретно для твого каналу;
  • вибереш назву каналу;
  • придумаєш крутий опис;
  • визначишся з форматами контенту;
  • придумаєш рубрики і назви до них.

«Як створити Facebook business manager, ads manager» покаже київське агентство «Ранок».

Хочете виконувати більш складні SEO-завдання? Шукаєте інструменти більш просунутого рівня для роботи над своїм проектом?  Шукайте на сайті Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts.

15 травня о 10-00 Академія Інтернет-маркетингу Webpromoexperts проводить безкоштовну онлайн-конференціяю "Антикризовий інтернет-маркетинг", де буде 13 доповідей з розбором реальних кейсів з різних сфер, 8 годин рекомендацій, які допоможуть адаптуватися до нових реалій. Зареєструватись можна на сайті. Відеоінерв`ю на тему «Як влаштований маркетинг Kyivstar» з Павлом Даніманом в серії «Практики діджіталізаціі» WebPromoExperts можна подивитися тут. Інші відео з серії «Практики Діджіталізаціі» тут.

Загальний курс Digital-маркетингу від Google українською доступний тут.

Безкоштовний онлайн інтенсив з програмування «Тетріс на JavaScript за 3 дні» відбудеться 12, 13 і 14 травня, з 19:00 – 21:00. Ведучий: Ростислав Сілівейстр, FrontEnd Developer, тренер-консультант у напрямку FrontEnd. Реєстрація тут.

Безкоштовний онлайн-інтенсив: «Змійка на C#» відбудеться 16 та 17 травня з 19:00 – 22:00.  Всього за два дні ти зможеш написати свою першу  програму на C#. Ведучий: Роман Волик, NET Developer, тренер-консультант по C#. Реєстрація тут.

Конкурс студентських есе від KASTA.UA «Карантин і криза – виклик або нова можливість для України» з призовим фондом 40 тис.грн., дедлайн – 20 травня.

Гранти на оплату року навчання для студентів ВНЗ України в межах соціальної програми Scholarship – на офіційному сайті.

Теми аналітичних робіт:

Дедлайн – 17 травня 2020 р.

Світ — це безмежний океан можливостей, а ти — капітан свого корабля, який будувався  не для того, щоб стояти у затишній гавані. Перемагає той, хто швидко змінюється, не боїться ризикувати, опановує системний маркетинг і навчається продавати продукти і послуги своїм клієнтам 24/7.