Захист кваліфікаційних дипломних робіт студентів-маркетологів

15:22, 22-06-2020

18-19 червня 2020 року відбувся захист кваліфікаційних робіт студентів спеціальності «Маркетинг» денної форми навчання.

Головою державної екзаменаційної комісії із захисту дипломних робіт бакалаврів денної форми навчання за спеціальністю «Маркетинг» був Смерічевський Сергій Францевич, професор, член-кореспондент Академії економічних наук України.

Студенти представили свої презентації кваліфікаційних робіт на затребувані теми сучасності, такі як: «Формування маркетингових стратегій підприємства», «Стратегічний аналіз конкурентів підприємства на ринку страхових послуг», «Розробка стимулювання збуту на підприємстві», «Формування і розвиток ринку телекомунікаційних послуг» тощо.

Безумовним досягненням випускників-маркетологів є високий рівень апробацій наукових досліджень, представлених до захисту цього року: результати досліджень було апробовано на наукових конференціях та в статтях наукових журналів. Всього студентами представлено 13 наукових публікацій.

Голова екзаменаційної комісії – Сергій Францевич відмітив високий рівень практичної спрямованості дипломних робіт студентів,  проблематику актуальних маркетингових проблем, пошук рішення яких відображено в роботах.

Члени Державної екзаменаційної комісії  позначили тісний зв'язок дипломних робіт майбутніх маркетологів з сучасними проблеми бізнесу:  в цьому році всі дипломні роботи  включають реальні практичні розробки, що доведено відповідними актами впровадження в діяльність провідних компаній України, таких як: ПАТ «Укртелеком», ТОВ «Київстар», ТОВ «Альтіс-Гласс», ТОВ «ЕДПАРТНЕР», ТОВ «Тайм Еко», ПрАТ «СК «Брокбізнес», СФГ «Світоч», ТОВ «Домашня мережа ТМ», ТОВ «Перша Юридична» тощо.

Завідувач кафедри маркетингу, доктор економічних наук, професор Виноградова О.В та викладацький склад кафедри привітали студентів із успішним захистом дипломних робіт та побажали високих кар’єрних зростань!