Вітаємо студентів маркетологів з початком нового навчального року!

12:06, 10-09-2020

Що ж, ось і розпочався ще один навчальний рік.

Не дивлячись на те, які зараз виникли складнощі з навчальним процесом, Державний університет телекомунікацій успішно продовжує навчання.

Але це не означає, що всі забули про заходи безпеки.

На вході в університет завжди є антисептик і стоїть медсестра, яка перевіряє температуру кожного студента, та викладача.  Усі студенти носять маски, а аудиторії періодично провітрюють.

А саме головне, що самі студенти також розуміють всю важливість заходів безпеки.

Оскільки їм не потрібно нагадувати, що потрібно носити маски, та оброблювати руку антисептиком, в них завжди все є з собою.

Для деяких студентів, які не мають змоги бути присутніми на навчанні через пандемію, університет зробив виняток у вигляді дистанційного навчання.

Дистанційна освіта — це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від навчального закладу в будь-який зручний час.

Головним завданням дистанційного навчання – є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей студентів за допомогою відкритого й вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, включно з наявними в Інтернеті.

Сьогодні в нашій державі дистанційне навчання набуває все більшої популярності завдяки розвитку інформаційних технологій, зміни ставлення до традиційної освіти.

Дистанційне навчання зробили для того, щоб після закінчення карантину студенти могли повернутися до навчання, не шкодували, що будучи на карантині, вони пропускають заняття.

Дивлячись на студентів 2 - 4 курсів, можна сказати, що коли вони вийшли після карантину, то нічого не втратили завдяки викладачам, які допомагали їм в навчанні на карантині.

Університет дбає про здоров’я кожного студента, тому він підлаштовується під студентів. Що дає надію на гарне майбутнє.