Цитрус Академія запрошує студентів на онлайн-події в ЦеХабі

Instagram-стратегія від А до Я

04.03.2021 о 18:00

Олександра Кунгурцева — спеціалістка з просування бізнесу в Instagram

Що об'єднує всі успішні Instagram-бізнеси? Що допомагає їм вистояти навіть тоді, коли навколо відбувається хтозна що? Що дає змогу одним швидко досягати мети, в той час, як інші йдуть до цього роками?

Відповідь на всі ці питання одна – Instagram-стратегія. Точніше, чітка і продумана до дрібниць Instagram-стратегія!

Хочеш зрозуміти, як самостійно розробити таку? Приходь на онлайн-івент.

СПІКЕРКА:

Олександра Кунгурцева — спеціалістка з просування бізнесу в Instagram. Має успішний практичний досвід роботи з різноманітними бізнес-напрямками. Серед клієнтів: жіночі і дитячі товари, туризм, дизайн інтер'єрів, фотографи, стилісти, школи мобільноъ фотографії та танців.

Провела 16 навчальних потоків з просування в Instagram (більше 1000 студентів).

РОЗКАЖЕ  ПРО:

• Instagram-стратегія: що, як і навіщо.
  • “Синдром самозванця” і чим він загрожує бізнесу.
  • Типи клієнтів в Instagram.
  • Відмінності стратегій “з нуля” і для вже існуючого бізнесу.
  • 6 етапів розробки Instagram-стратегії.

Реєструйся на івент і розвивайся впевнено і стабільно, не дивлячись ні на що!

ДЕ: онлайн

КОЛИ: 04.03 (чт) о 18:00.

ВАРТІСТЬ: безкоштовно, після реєстрації: https://www.citrus.ua/hub/instagram-strategiya-ot-a-do-ya

Як заробляти на AR-масках

10.03.2021 18:00

Ілона Дегтьова – SMM-менеджерка та AR-creator

Доповнена реальність (AR) – один із головних трендів 2021 року. Він активно розвивається й АR-маски в Instagram – найбільш популярний напрямок.

Якщо ти хочеш навчитися самостійно їх створювати і заробляти на цьому, або дізнатися, як використовувати маски для популяризації бренду, приходь на івент.

Ілона Дегтьова – SMM-менеджерка та AR-creator

РОЗКАЖЕ ТОБІ:

• Що таке AR-маски і як їх створювати
  • Як за допомогою масок заробити більше для клієнта
  • Методи інтегрування AR-масок в рекламу або акційні пропозиції
  • Способи заробітку безпосередньо на створенні масок

Повір, це набагато легше, ніж здається! Реєструйся і починай заробляти на трендах.

КОЛИ: 10.03 (ср) о 18:00

ДЕ: ONLINE

ВАРТІСТЬ: безкоштовно, після реєстрації: https://www.citrus.ua/uk/hub/kak-zarabatyvat-na-ar-maskah

За півгодини до початку кожен, хто зареєструвався, отримає посилання на прямий ефір.

Особистий бренд в Instagram: з чого почати

16.03.2021 о 18:00

Хочеш вести свій Instagram і заробляти на цьому? Виділятися серед інших і активно розвиватися? Мати не просто цифру підписників, а об'єднати навколо себе активних і цікавих людей зі схожими інтересами?

Якщо хоч одна відповідь “так”, тобі потрібно задуматися над створенням власного бренду або переглянути свій підхід до цього, якщо попередні спроби не принесли бажаного результату. У цьому тобі допоможе наш івент.

СПІКЕРКА:

Андріана Строцька – експертка з просування особистих брендів, блогерка, телевізійна журналістка. Співпрацювала з 24 каналом, Прямим, UA:ПЕРШИМ.

ДІЗНАЄШСЯ ПРО:

• Особистий бренд: кому і для чого потрібен
  • Складові потужного особистого бренду і як його побудувати
  • Чому важливо гуртувати навколо себе не аудиторію, а ком'юніті
  • Як монетизувати особистий бренд

Реєструйся і розвивай найцінніше – себе!

КОЛИ: 16.03 (вт) о 18:00

ДЕ: ONLINE

ВАРТІСТЬ: безкоштовно, після реєстрації: https://www.citrus.ua/uk/hub/lichnyj-brend-v-instagram-s-chego-nachat

Довідково:

Цитрус – це мережа найсучасніших магазинів електроніки та аксесуарів в Україні. Сьогодні в Україні понад 60 магазинів мережі, в яких представлені топові моделі смартфонів, ноутбуків, іншої техніки.

“ЦеХаб Київ” – освітній простір від магазину електроніки “Цитрус”. Він з’явився внаслідок зміни маркетингової стратегії Цитруса, які додали сервіс з розвитку клієнтів. Тут проходять лекції, воркшопи, майстер-класи та навіть турніри з розіграшем гаджетів. Часом можна натрапити на презентації технічних новинок та марафони сучасних маркетингових технологій. Разом з ЦеХабом на ринок вийшли “ЦЕ Академія”  і “ЦЕ Гаджетаріум”.

Щоб дізнаватися про всі digital-заходи ЦЕ Академії у ЦеХабі першим, підписуйся наш Telegram-канал: https://t.me/citrushub