Хочеш зрозуміти, як одна соцмережа може допомогти тобі знайти роботу мрії?

10:34, 30-03-2021

Реєструйся на групову консультацію «Як LinkedIn допомагає побудувати кар’єру» від Career Hub і програми «Мріємо та діємо».

Подія в Facebook

Коли: 30 березня, вівторок, 2021 року, 16:00 – 18:00

Де: онлайн (ZOOM)

Хто розкаже:

• кар’єрна консультантка Career Hub Анастасія Якименко
  • кар’єрний консультант Career Hub Богдан Козиренко.

Про що можна питати на консультації:

• у чому користь професійної спільноти LinkedIn
  • як оптимізувати профіль
  • як шукати вакансії через LinkedIn
  • що писати рекрутер/кам
  • як влаштуватися на роботу мрії за допомогою соцмережі.

На практичній частині консультації:

• проаналізуємо в режимі реального часу профілі в LinkedIn (можна твій!)
  • отримаємо зворотний зв’язок від експерта/ки, щоб покращити профіль.

Як взяти участь: Участь безкоштовна за умови реєстрації та мотивації: https://forms.gle/cPLvcokRN3MVX4vF6

Зареєструйся та отримай підтвердження участі в тренінгу.

Організатори і партнери: Career Hub і Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» у межах програми «Мріємо та діємо». Програма «Мріємо та діємо» впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Центром «Розвиток КСВ», Будуємо Україну разом (БУР), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network.

Партнером є Міністерство молоді та спорту України.

Нагадаємо, що відкрита реєстрація на безкоштовні індивідуальні консультації для молоді з питань професійного самовизначення та планування кар’єри від консультантів/ок Career Hub.

Career Hub – експертна платформа Центру «Розвиток КСВ», яка об’єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар’єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.