ВІДБУЛОСЬ ЗАСЛУХОВУВАННЯ АСПІРАНТА КАФЕДРИ ІКБ СКЛАДАНОГО П.М. ЗА РІК НАВЧАННЯ

10:42, 05-11-2015

15 жовтня 2015 року відбулося засідання кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки на якому були присутні всі викладачі кафедри. Зібрання було присвячене заслуховуванню аспіранта кафедри ІКБ Складанного П.М., який виступив зі звітом про виконання плану першого року аспірантської підготовки.

«Результатом роботи Складанного П.М. за першій рік його навчання в аспірантурі нашого ВНЗ є проведений порівняльний аналіз методів і систем виявлення атак. Це дозволило нашому аспіранту зробити висновок про те, що в даний час відкритої загальнодоступної системи виявлення, адаптивної передусім до невідомих атак, не існує. Тому, незважаючи на їх достатньо велике розмаїття, певна кількість помилкових спрацьовувань та слабка стійкість, не дозволяють використовувати зазначені системи в повному обсязі. Саме це потребує розробки нового, більш досконалого адаптивного методу виявлення аномалій в мережі, який при низькій (лінійній) обчислювальній складності матиме низький рівень помилкових спрацьовувань»

Професор Гулак Г.М.

Було рекомендовано завершити розробку моделі та провести експериментальне дослідження її можливостей, а також розпочати роботу над розробкою відповідного програмного забезпечення.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека