Cпеціальність 125-«Кібербезпека»

12:56, 24-12-2017

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки запрошує до навчання на спеціальність «Кібербезпека».

Навчання здійснюється за рахунок державного бюджету та за рахунок фізичних і юридичних осіб.

Наша спеціалізація базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з інформаційної та кібернетичноїбезпеки - це люди, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Для того щоб ВИ стали успішним фахівцем кафедра співпрацює з провідними компаніями світу, такими як InfoSаfe, ESET, Інститут інформаційних технологій, IBM. Зокрема IBM надала можливість викладачам підтримувати навчальні програми підготовки фахівців в актуальному стані та здійснювати навчальний процес з використання передових напрацювань та технологій. Перелік сертифікованих курсів, які планується впровадити в навчальний процес, для створення іноваційного змісту навчання за спеціальністю «Кібербезпека».

Наша головна мета є перетворення сьогоднішнього студента в завтрашнього успішного фахівця з спеціальності «Кібербезпека».

Іновації у ЗНО 2018

У 2018 році, вступники на основі повної загальної середньої освіти за денною та заочною формами навчання, за виключенням деяких випадків, подаватимуть заяви тільки в електронній формі.

Кількість заяв - 7. Отже, згідно з затвердженими Умовами прийому, абітурієнти матимуть можливість подати до семи заяв на місця державного та регіонального замовлення не більше ніж з чотирьох спеціальностей.

У 2018 році вищі навчальні заклади прийматимуть сертифікати ЗНО 2016, 2017 та 2018 років, окрім оцінок з англійської, французької, німецької та іспанської мов. Оцінки з цих іноземних мов прийматимуться лише з сертифікатів зовнішнього оцінювання 2018 року.

Для конкурсного відбору вступників вишами будуть зараховуватись бали сертифікатів ЗНО з трьох конкурсних предметів для здобуття освітнього ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти:

1. Українська мова та література
  2. Математика
  3. Фізика або англійська мова

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.