XS
SM
MD
LG
Государственный Университет Телекоммуникаций

Адрес:
03110, Украина
г. Киев, ул. Соломенская, 7
Контактная информация:
Государственный Университет Телекоммуникаций

Вниманию первокурсников кафедры Информационной и кибернетической безопасности ННИЗИ

10:57, 22-08-2018

Торжества, посвященные началу нового учебного года, состоятся 3 сентября в 8:00 утра. Студентам 1 курса будут вручены студенческие билеты.

БСД-11

ПІБ

1

Андрущенко Максим Вікторович

2

Білохвост Тарас Вікторович

3

Висотін Микита Дмитрович

4

Гоголь Богдан Вікторович

5

Іванов-Кожевніков Артем Антонович

6

Іллюша Олександр Олександрович

7

Детченя Дмитро Юрійович

8

Кенжибеков Руслан Нуртайович

9

Колесник Володимир Дмитрович

10

Котлін Михайло Олександрович

11

Кравець Дар'я Сергіївна

12

Левенець Анна Олександрівна

13

Максимова Елізавета Андріївна

14

Михайловський Володимир Іванович

15

Мурзін Ігор Васильович

16

Назаренко Владислав Вячеславович

17

Петрівний Дмитро Олександрович

18

Раміхзадех Аліреза

19

Романенко Дмитро Павлович

20

Савчук Іван Леонідович

21

Сарапіна Аліна Костянтинівна

22

Середа Артем Олександрович

23

Степанов Михайло Григорович

24

Фараносов Олександр Володимирович

25

Хотько Олексій Петрович

26

Цегельник Олексій Богданович

27

Шуст Владислав Віталійович

 

БСД-12

ПІБ

1

Асман Олександр Ярославович

2

Біленко Ростислав Володимирович

3

Бондар Іван Володимирович

4

Бондарєв Ілля Дмитрович

5

Брюшинін Назар Сергійович

6

Бугаєнко Нікіта Костянтинович

7

Врадін Клим Сергійович

8

Груша Владислав Григорович

9

Карпенко Владислав Русланович

10

Каушнян Карина Сергіївна

11

Кизим Валентин Володимирович

12

Колосюк Назарій Геннадійович

13

Кузьменко Олександр Тарасович

14

Кухар Олександр Павлович

15

Лозовий Олександр Вячеславович

16

Мариненко Марія Юріївна

17

Москалець Іван Володимирович

18

Нікода Марко Денисович

19

Полончук Анна Володимирівна

20

Приблудюк Юрій Олександрович

21

Саєнко Андрій Святославович

22

Січкар Олександр Олегович

23

Ступін Денис Володимирович

24

Хуторний Владислав Ігорович

25

Шулімова Дар'я Денисівна

26

Якубович Ігор Віталійович

 

БСД-13

ПІБ

1

Береговий Дмитро Станіславович

2

Волощук Ілля Віталійович

3

Гавриленко Євгеній Дмитрович

4

Голобородько Владислав Сергійович

5

Дорош Сергій Валерійович

6

Євтушенко Борис Олександрович

7

Качний Кирило Сергійович

8

Коврижко Артем Олександрович

9

Когденко Вячеслав Ігорович

10

Кошовий Єгор Борисович

11

Кушніренко Артур Анатолійович

12

Макогонова-Драчук Катерина Олексіївна

13

Мельник Владислав Сергійович

14

Мурзенко Вікторія Ігорівна

15

Олмасов Дооронбек

16

Пономаренко Микита Олексійович

17

Радченко Богдан Андрійович

18

Раков Микита Євгенович

19

Самко Марія Олександрівна

20

Соколянський Костянтин Анатолійович

21

Торкін Дмитро Станіславович

22

Фещук Анастасія Віталіївна

23

Філатов Герман Андрійович

24

Шевченко Андрій Анатолійович

25

Якубенко Владислав Вячеславович

26

Ясманович Дмитро Євгенійович

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність 125 Кібербезпека за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю 125 Кібербезпека складає 21800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (26800 грн. на рік) та НАУ (24000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків:

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 10 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів IBM, CISCO, ESET що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри IBM, ESET, EUROTELECOM, INTRASISTEM на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте также

Про кафедру

Кафедра Информационной и кибернетической безопасности

Получить консультацию

Ваш запрос на обратный звонок получит заведующий кафедрой
Отправить запрос

Абитуриенту

Специализация: Информационная и кибернетическая безопасность

Специализация Информационная и кибернетическая безопасность (ИКБ) базируется на разработке и внедрении технологий с применением прежде программных и аппаратно-программных средств.

Специалисты по ИКБ - это элита информационной и кибернетической безопасности, которые получают теоретические знания и практические навыки по программированию, разработке и управлению базами данных, формированию моделей защиты информации и политик безопасности, технической и криптографической защите информации, построению защищенных цифровых TCP/IP сетей и обслуживанию сертификатов открытых ключей, реализации управления информационной и кибернетической безопасности, администрированию защищенных информационных и коммуникационных систем, проведению их мониторинга и аудита и тому подобное.

Специализация: Информационная и кибернетическая безопасность

Специализация Информационная и кибернетическая безопасность (ИКБ) базируется на разработке и внедрении технологий с применением прежде программных и аппаратно-программных средств.

Специалисты по ИКБ - это элита информационной и кибернетической безопасности, которые получают теоретические знания и практические навыки по программированию, разработке и управлению базами данных, формированию моделей защиты информации и политик безопасности, технической и криптографической защите информации, построению защищенных цифровых TCP/IP сетей и обслуживанию сертификатов открытых ключей, реализации управления информационной и кибернетической безопасности, администрированию защищенных информационных и коммуникационных систем, проведению их мониторинга и аудита и тому подобное.

Просмотров: 4 734