Ознайомча практика студентів 2 курсу кафедри ІКБ в світлі виконання інноваційного змісту навчання

10:20, 14-02-2019

Ознайомча практика – одна з пріоритетних сфер навчальної діяльності, важливий чинник удосконалення теоретичної і спеціальної підготовки майбутніх фахівців з захисту інформації.

В рамках ознайомчої практики 11.02.2019 р студенти  2 курсу кафедри ІКБ відвідали «БАКОТЕК». БАКОТЕК - це один з провідних дистриб'юторів ліцензійного програмного забезпечення в Україні, основним напрямком діяльності якої є поставка та підтримка продуктів, що забезпечують інформаційну безпеку підприємств. Студентів ознайомили з розробками таких фірм, як  F5 Networks, Ixia, McAfee. Це розробники і виробники рішень для тестування, моніторингу та захисту фізичних і віртуальних мереж. Всі рішення легко інтегруються в будь-яку інфраструктуру: локальну, хмарну або гібридну.

12.02.2019 р. в актовій залі університету другокурсники зустрілися з представниками компанії Dynamics, які повідомили студентів про дистанційне навчання на курсах Dynamics Education в зручний для них час, з можливістю отримання сертифікату після закінчення курсу та проходження подальшої практичної підготовки і працевлаштування.

Також 12.02.2019  студенти відвідали компанію Digital Guardian, яка забезпечує реалізацію рішень у сфері захисту даних як від внутрішніх, так і від зовнішніх загроз.

Враження студента групи БСД-21 Таранюка Владислава від екскурсії в компанію Digital Guardian

12 лютого 2019 року я був на екскурсії в компанії під назвою Digital Guardian. Дана компанія має офіси у провідних країнах світу серед яких США, Великобританія, Індія, Китай та інші. Під час самої екскурсії ми детально познайомились із DLP-системами. Як ми дізнались від одного з працівників компанії, це програмний продукт, створений для запобігання витоку конфіденційної інформації за межі корпоративної мережі. На даний момент ринок DLP-систем є одним з найбільш швидкозростаючих серед усіх засобів забезпечення інформаційної безпеки. Втім, вітчизняна сфера інформаційної безпеки поки не зовсім встигає за світовими тенденціями, в зв'язку з чим на ринку DLP-систем в нашій країні є свої особливості, у чому ми переконались, почувши випадки витоку конфіденційної інформації у реальному житті. На даний момент основними гравцями світового ринку DLP-систем є компанії, які широко відомі іншими своїми продуктами для забезпечення інформаційної безпеки в організаціях. Це, перш за все, Digital Guardian, Symantec, McAffee, TrendMicro, WebSense. Загалом дана екскурсія мені сподобалась, так як я дізнався багато нового за сучасний ринок інформаційної безпеки і, на мою думку, кожен спеціаліст цієї сфери повинен не стояти на місці, а кожного дня дізнаватись щось нове, бо як відомо - забезпечення захисту інформації буде користуватись попитом завжди.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.