Згуртовані Cybersecurity

12:37, 13-03-2019

Команда нашого Університету у складі доцента кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Гахова Сергія Олександровича, асистентки кафедри – аспірантки Бржевської Зореслави та студентів Інни Ліщук, Лілії Лібеги, Олександра Гапоненка, Дмитра Кушніра та Кирила Власюка була з радістю прийнята нашими друзями – провідними фахівцями IBM Security Андрієм Кузьменком, Віталієм Воропаєм та Аліною Крошкіною на заході IBM Security day 2019, який відбувся 12 березня цього року. Також, на даному заході були присутні наші студенти Філюк Євген від компанії СВІТ ІТ та Адамович Олексій від компанії ІТ-спеціаліст.

Основна тематика доповідей європейських фахівців на IBM Security day 2019 була присвячена кращим практикам побудови та застосування Security Operations Center (SOC). Розглядалися питання застосування проактивних методів пошуку загроз та проведення розслідувань кіберінцидентів. Була приділена увага питанням автоматизації процесів управління доступом користувачів інформаційних систем тощо.

Дані питання не були новими для команди нашого Університету. Сучасні підходи та найкращі у світі технології забезпечення кібербезпеки корпоративних інформаційних систем достатньо успішно вивчаються на кафедрі інформаційної та кібернетичної безпеки, що було продемонстровано на IBM Security day 2019.

В режимі реального часу наша команда показувала роботу SIEM-системи (IBM QRadar SIEM) як основи сучасного SOC та дії фахівців із кібербезпеки щодо моніторінгу стану корпоративної інформаційної системи.

Наша команда демонструвала гостям даного заходу навики роботи із програмним комплексом IBM i2 Analyst's Notebook, який застосовується аналітиками безпеки при проведенні розслідувань кіберінцидентів.

Це не залишилося без уваги. Представники державних установ, силових відомств, підприємств та провідних ІТ-компаній таких, як Збройні Сили України, Укрзалізниця, Національний депозитарій України, ДП «НЕК «Укренерго», ОТП БАНК, Integrity Vision, СВІТ ІТ, Інтрасистемс, проявили щиру зацікавленість до наших випускників та висловили наміри щодо прийняття участі у підготовці майбутніх фахівців із кібербезпеки.

Сподіваємось, що найближчим часом у кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки з’являться нові друзі – нові компанії-партнери.

Багато сил та ідей у підготовці нашої команди до участі IBM Security day 2019 було витрачено завідувачкою кафедрою Галиною Іванівною Гайдур та студенткою Нечипуренко Ксенією, яка стала дизайнером нашої команди.

Без перебільшення слоган «Згуртовані Cybersecurity» найбільш відображає стан нашої команди – нашої великої родини викладачів та студентів кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки.

«Згуртовані Cybersecurity» – означає, що ми об’єднані однією ідеєю, ми переймаємося однією проблемою, ми маємо єдину мету, ми – КОМАНДА!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.