17-18 квітня 2019 року відбувся Весняний буткамп та святкування 20-річчя української спільноти академій Cisco

09:42, 26-04-2019

17 квітня на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка проводились очні сесії з:

• CCNACyberOps, що відбувається в рамках гранту Фонду Спільноти Силіконової долини. Тренерами інструкторів були Тарас Лобур (Центр підготовки в Тернопільському національному технічному університеті ім. Івана Пулюя) та Ракель Мартінез (технічний менеджер програми академій Cisco). Участь в даній сесії взяв асистент кафедри ІКБ Марченко Віталій Вікторович
  • CCNA для інструкторів , які проходять навчання в рамках гранту від представництва Cisco в Україні. Тренером інструкторів була Яна Панферова (Центр підготовки в НТУ «Дніпровська політехніка»). Участь в сесії взяли к.т.н., доцент кафедри ІКБ Довженко Надія Михайлівна та асистент кафедри Бржевська Зореслава Михайлівна.

18 квітня в офісі Cisco проводились майстер-класи по Cisco DevNet, Cisco Packet Tracer 7.2. По закінченню буткампу учасникам були видані сертифікати.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.