Information Security Day 2019

09:22, 20-11-2019

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки запрошує всіх студентів Навчально-наукового інституту захисту інформації до святкування Дня Захисту інформації, яке відбудеться 28 листопада 2019 року о 1330 в аудиторії 419.

В рамках проведення заходу буде запрошено партерів кафедри ІКБ, таких як IBM, INTRASISTEM, CISCO та інших. Запрошені представники цих компаній є випускниками Державного університету телекомунікацій. Очікуємо цікаві доповіді, де експерти кібербезпеки поділяться досвідом та рішеннями для побудови корпоративної ІТ-безпеки.

Також для студентів 3-4 курсів, буде запропоновано гра-квест, яка основана на теоретичних знаннях та практичних навичках отриманих студентами під час навчання. Робота квеста основана на роботі з програмою Cisco Packet Tracer. Переможців чекають цінні призи. Всі бажаючі прийняти участь у заході реєструйтеся за посиланням.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.