Вітаємо 3 курс з отриманням сертифікатів CCNAv7 – ITN від Cisco Networking Academy!

14:46, 23-06-2020

В рамках дисципліни «Основи безпеки комп’ютерних мереж» та інноваційного змісту навчання в навчальний процес впроваджено проходження курсів в мережевій академії Cisco під керівництвом інструктора академії, аспірантки, асистента кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Бржевської Зореслави Михайлівни.

Студенти 3 курсу кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки пройшли курс CCNAv7 – Introduction to Networks.

CCNAv7: Вступ до мереж (ITN) охоплює архітектуру, структуру, функції та компоненти Інтернету та інших комп'ютерних мереж. Студенти досягли базового розуміння того, як працюють мережі та як будувати прості локальні мережі (LAN), виконувати основні конфігурації для маршрутизаторів та комутаторів, а також застосовувати Інтернет-протокол (IP).

Після закінчення курсу студенти вміють:

• Налаштовувати комутатори та кінцеві пристрої, щоб забезпечити доступ до локальних та віддалених мережевих ресурсів.
  • Пояснити, як протоколи фізичного та рівня зв’язків даних підтримують роботу Ethernet в комутованій мережі.
  • Налаштувати маршрутизатори, щоб увімкнути підключення між віддаленими пристроями.
  • Створити схеми адресації IPv4 та IPv6 та перевірте підключення до мережі між пристроями.
  • Пояснити, як верхні рівні моделі OSI підтримують мережеві програми.
  • Налаштувати невелику мережу з найкращими методами безпеки.
  • Усунення несправностей у підключенні в невеликій мережі.

Курс включає в себе заходи, що використовують Packet Tracer, практичну роботу в лабораторії та широкий спектр типів та інструментів оцінювання.

По закінченню курсу студенти отримали сертифікати.

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки вітає 3-курсників з отриманням сертифікатів та не зупинятися на досягнутому!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.