Захист магістерських робіт на кафедрі Інформаційної та кібернетичної безпеки ННІЗІ

16:29, 21-01-2021

20.01.2021р. завершила роботу Екзаменаційна комісія по захисту магістерських робіт студентами групи БСДМ-61 кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки ННІЗІ за спеціальністю 125 Кібербезпека. Студентами були представлені результати наполегливої праці протягом усього періоду навчання під пильним керівництвом науковців кафедри.

До захисту було представлено 35 магістерських робіт. В роботах розглядались актуальні питання кіберзахисту в сучасних умовах.

Переважна більшість робіт мають науковий інтерес і практичне значення та можуть бути використані при плануванні та реалізації кібербезпеки інформаційних систем.

На відмінно захистили магістерські роботи: Галузін Ігор Сергійович, Горюк Нікіта Віталійович, Довгуша Ігор Михайлович, Кушнір Ірина Михайлівна, Маслова Юлія Юріївна, Місевіч Катерина Сергіївна, Попович Яна Олегівна, Шайдецький Владислав Сергійович, Лобанчикова Надія Миколаївна, Єфіменко Андрій Анатолійович, Стежко Богдан Вадимович, Рижков Дмитро Олегович, Колісник Денис Русланович Коваленко Сергій Володимирович, Коваль Тарас Романович.

Членами комісії із захисту відмічено, що студенти демонструють глибокі знання з фахових дисциплін, набуті протягом навчання в університеті.

Незабаром випускникам уже вручать дипломи магістра (професіонала із організації інформаційної безпеки).

Вітаємо студентів із успішним захистом та бажаємо їм натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості, нових звершень і досягнень та успішного працевлаштування за фахом!