Профорієнтаційна робота на кафедрі ІКБ

09:10, 23-02-2021

Кафедра Інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету телекомунікацій продовжує свою профорієнтаційну роботу. На протязі року, відповідно до завдань з 2015 року в закріпленій школі м. Києва №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій старшим викладачем кафедри ІКБ ННІЗІ Хмелевським Ростиславом Миколайовичем проводяться постійно зустрічі зі старшими класами.

В рамках довгострокового договору про співробітництво між СШ №52 та Навчально-науковим інститутом захисту інформації на взаємовигідній основі у спільних проектах і співпраці продовжується тісна взаємодія.

На дні відкритих дверей Державного університету телекомунікацій вже відвідало багато абітурієнтів із багатьох шкіл України. У четвер четвертого лютого на запрошення Хмелевського Ростислава Миколайовича зі спеціалізованої школи №52 прийшли учні 11 класів. Гостей зустріли у холі навчального закладу.

Хмелевський Ростислав Миколайович майбутнім вступникам розповів про навчання та переваги Університету телекомунікацій, провів консультацію щодо вступу, інформував про заходи, які можна відвідати школярам.

Завідуюча кафедрою доктор технічних наук, професор Гайдур Галина Іванівна, розповіла учням про інноваційний зміст навчання в нашому університеті, наголосила, що після закінчення нашого університету завжди наші студенти можуть знайти своє перше високооплачуване робоче місце  за спеціальністю.

Старший викладач Хмелевський Р. М. розповів про відстеження Web-атак, що дозволяє визначити стратегію зловмисника та перелік засобів, за допомогою яких можуть бути завдані удари сучасним об’єктам інформаційної діяльності та напрями протидії небезпечним загрозам.

Також Ростислав Миколайович поінформував про сучасні загрози сьогоднішнього дня, націлені атаки, про захист від небезпечних програм і засобів, технології і методи дослідження загроз Malware analysis у напрямі Computer Science в рамках освітньої програми ENGENSEC та про найкращі технології світового рівня,  унікальні технології захисту від сучасних загроз ESET Endpoint Security, можливості і перспективу роботи з ESET SECURITY MANAGEMENT CENTER. Учні старших класів з цікавістю слухали про актуальність кіберзахисту, програмно-апаратний комплекс «Кіберполігон», що в співпраці кафедри ІКБ з шведським університетом розгортається для програми Wireless & Mobile Security проекту Tempus та про інші здобутки кафедри.

У свою чергу перед студентами виступили завідувач кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту кандидат технічних наук Шуклін Г. В. та завідувач кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою доктор економічних наук, доцент Легомiнова С. В. і доцент кафедри, кандидат наук з державного управління Мужанова Т.М.