Захист переддипломної практики на кафедрі ІКБ

13:49, 07-05-2021

На цьому тижні на кафедрі ІКБ  відбувся захист переддипломної практики студентами четвертого курсу груп БСД-41  - БСД-45. Переддипломна практика є важливою складовою бакалаврської програми підготовки і має на меті систематизацію, розширення і закріплення професійних знань, формування у студентів початкової компетенції ведення самостійної наукової роботи, дослідження та експериментування.

Завдання переддипломної частини практики полягало у залученні студентів бакалаврів до самостійної роботи, ознайомленні з організацією роботи на підприємствах, збір матеріалів для бакалаврської роботи.

До захисту студенти подали звіти з практики та щоденники, підписані керівником від бази практики, з характеристикою-відгуком і оцінкою. За результатами звіту керівник практики,  Чумак Надія Степанівна, оцінювала  роботу студентів. Студенти поділилися досвідом та враженнями від отримання нових  знань та практичних навичок.