Конференція “Лабораторія онлайн бізнеса-2015” від компанії Genius Marketing. Доповідь з перших вуст

12:23, 26-05-2015

З 22 травня по 24 травня наша кафедра прийняла участь у достатньо цікавій конференції від всесвітньо відомої компанії Genius Marketing. Головна  ідея конференції – це впровадження новітніх інфокомунікаційних технологій у створенні стратегій бізнесу з використанням потенціалу технологій мережі Інтернет. Були присутні майже 1000 учасників із 9 країн світу. Таких як: Китай, Німеччина, Україна, Білорусія, Турція, Молдова, Мозамбік (Африка), США та Росія.

Потрібно відмітити, що компанія Genius Marketing посідає одну із перших сходинок серед компаній, які надають послуги для дистанційного навчання для більше ніж 100 тисяч осіб по всьому світі.