Чергове робоче заняття студентів – учасників Всеукраїнського конкурсу“Професіонали майбутнього”

13:05, 13-04-2016

На кафедрі Інфокомунікацій пройшло чергове робоче заняття студентів – учасників Всеукраїнського конкурсу “Професіонали майбутнього” :

• Криворот Ігор Анатолійович, ІМД-41;
  • Кононенко Владислав Вікторович, ІМД-41;
  • Заманський Микита Юрійович, ІМД-42;
  • Сьомкін Олексій Валерійович, ІМД-42;
  • Цапенко Олександр Анатолійович, ТСД-42,

Під керівництвом куратора зав. кафедри Інфокомунікацій, д.т.н., професора Жураковського Богдана Юрійовича.

Мета дослідження полягає в наступному.

Користувач за допомогою додатку на своєму смартфоні, здійснює керування віддаленим комп’ютером (із встановленим 3G-модемом), планшетом з підтримкою технології 3G чи навпаки комп’ютера (із встановленим 3G-модемом) зі сматфоном чи планшетом через мережу оператора мобільного зв’язку. З’єднання відбувається аналогічно алгоритму здійснення телефонного дзвінка. Запит надходить у сервісне ядро IP/MPLS, де обробляється та надходить до адресованого пристрою.

Зроблено висновок про перспективність подальших досліджень по розробці послуги Інтернет речей для використання в мережах широкосмугової передачі даних, при реалізації проекту на тему: “Технічні рішення для впровадження нових послуг з використанням технологій широкосмугової передачі даних”.

За результати заняття підготовлено звіт для організатора конкурсу ПрАТ «МТС Україна» на тему: “Розробка послуги Інтернет речей для використання в мережах широкосмугової передачі даних”.