Захист дисертацій

15:13, 14-05-2014

27 травня 2014 р. відбудеться захист дисертаційної роботи здобувача кафедри Мєшкова Сергія Івановича на тему: „Синтез мережі майбутнього fn на базі самоорганізації прогнозуючих моделей”, представлену на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук  за спеціальністю 05.12.02 - телекомунікаційні системи та мережі.

Науковий керівник  - Беркман Любов Наумівна доктор технічних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи Державного університету телекомунікацій.

Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Климаш Михайло Миколайович, Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри телекомунікацій;

кандидат технічних наук, доцент Отрох Сергій Іванович, філія “Дирекція розвитку інфраструктури” ПАТ “Укртелеком”, начальник науково-технічного відділу.