XS
SM
MD
LG
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)


Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій

(Державний університет телекомунікацій)

Професії, що пов'язані зі штучним інтелектом - вже сьогодні стають найбільш затребуваними

12:37, 24-05-2020

Шановний абітурієнт. Сьогодні, перед тобою стоїть складне питання вибору своєї майбутньої професії. Дозволь, в такому випадку, трохи тобі допомогти, і, надавши кілька фактів, показати, наскільки затребуваним і перспективним стає все, що пов'язано з Штучним Інтелектом.

Факт того, що Штучний Інтелект є передвісником нового покоління технологій неможливо оскаржити. Повільно, але вірно Штучний Інтелект з'являється в програмному забезпеченні для бізнесу, і так буде тривати в найближчому майбутньому.

Штучний Інтелект - це програмне забезпечення, призначене для навчання, без втручання третіх осіб. Зараз ця технологія штурмує сферу роздрібної торгівлі.

Ну а тепер давайте подивимося на найцікавіші факти про штучному Інтелекті!

Штучний інтелект може писати.

Штучний Інтелект займається самонавчанням і пише. Наприклад, Google створив систему, з встановленим Штучним Інтелектом, яка навчилася грати в ігри на приставці Atari 2600.

Трохи тренувань і, здавалося б, звичайне програмне забезпечення «нагинає» самих топових гравців в світі.

Штучний Інтелект зможе перемогти складні захворювання.

Штучний Інтелект зробить людське життя зручним, і зможе знищити деякі складні захворювання. Причина, по якій Штучний Інтелект може боротися з складними захворюваннями, криється в аналізуванні молекулярних даних людини.

Це чудо технологічної думки може ідентифікувати, а також аналізувати хвороби, створюючи нові ліки і способи лікування за незначні пару годин.

Наприклад, дослідники з USC Viterbi School of Engineering, створили алгоритм, який використовується для збору поведінкових, демографічних та епідемічних даних про хвороби для того, щоб спроектувати сценарії поширення хвороби.

За допомогою комп'ютерних симуляцій дослідники подивилися, як буде поширюватися туберкульоз на території Індії, або енцефаліт в Америці.

В обох симуляцій фахівці виявили, що алгоритм зумів виконати величезну роботу в розробці способів по скороченню захворювань за допомогою обміну інформацією про ці захворювання між тими, хто найбільш схильний до ризику.

Штучний Інтелект може перебудовувати себе.

Є такий робот, який зумів переробити себе після того, як у нього відібрали 2 з 6 діючих ніг. Робот не міг зрозуміти, чому це сталося, але шляхом проб і помилок вийшов з такого, здавалося б, згубного положення.

Процес займає 15 хвилин на адаптацію і рішення найпростіших проблем. Натхненням до цієї технології відновлення стали тварини, які здатні пристосовуватися до травм.

Це лише мала частка того, де може бути застосовний Штучний Інтелект. І кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій зможе тобі допомогти не тільки знайти одну з найбільш затребуваних професій, а й написати свою особисту сторінку в історії інформаційних технологій.

Приєднуйся до нашої команди освітньої програми «Системи штучного інтелекту», щоб першими отримувати новини про важливі події, інновації в навчанні, суть освітньої програми, підготовчі курси, дні відкритих дверей і ще багато чого цікавого.

Читайте також
Бажаєте дізнаватись про особливості вступу у 2024 році?
Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Про кафедру

Кафедра Штучного інтелекту

Контактна інформація

Державний університет телекомунікацій
Україна, 03680, Київ,
вул. Соломянська, 7, каб. 217
тел.  (044) 249-25-24

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Штучний інтелект
Спеціалізація: Штучний інтелект
Переглядів: 8 143