Microsoft замінить редакторів штучним інтелектом

16:07, 31-05-2020

Шановний абітурієнт. Сьогодні, перед тобою стоїть складне питання вибору своєї майбутньої професії. Дозволь, в такому випадку, трохи тобі допомогти, і, надавши кілька фактів, показати, наскільки затребуваним і перспективним стає все, що пов'язано з Штучним Інтелектом.

Американській компанії Microsoft однією з перших прийшло розуміння актуальності та привабливості всього, що пов'язано з штучним інтелектом.

Не обмежившись безпілотними автомобілями та іншими перспективними стартапами, тиждень тому, після того, як керівництво компанії виявило той факт, що на новинному порталі MSN (Microsoft Network) часто немає оригінального контенту, а новинна стрічка складається з текстів з різних видань, відредагованих під формат порталу, вирішила не продовжувати контракти 27 своїм співробітникам з британського агентства PA Mediа, які займалися новинами.

Співробітників PA Mediа замінить штучний інтелект, який буде вибирати і редагувати замітки, і подібні рішення, аналогічні прийнятим в Великобританії, торкнуться команди, що працюють на Microsoft, і в інших країнах.

У корпорації звернули увагу на те, що цей процес не пов'язаний з наслідками пандемії коронавируса, а з необхідністю своєчасної реакції на умови медіаринку.

Приєднуйся до нашої команди освітньої програми «Системи штучного інтелекту», щоб першими отримувати новини про важливі події, інновації в навчанні, суть освітньої програми, підготовчі курси, дні відкритих дверей і ще багато чого цікавого.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.