Поліпшення якості відеозв'язку з допомогою штучного інтелекту

11:00, 18-10-2020

Nvidia анонсувала нову платформу відеоконференцзв'язку для розробників під назвою Nvidia Maxine, яка може вирішити деякі з найбільш поширених проблем при відеодзвінках.

Зокрема, Nvidia Maxine буде обробляти дзвінки в хмарі за допомогою графічних процесорів і покращувати якість дзвінків різними способами за допомогою штучного інтелекту (ШІ). Використовуючи ШІ, Maxine може перебудовувати обличчя і погляди так, щоб вони завжди дивилися прямо в свою камеру, знижуючи вимоги до пропускної здатності для відео.

Інші функції, доступні в Maxine, включають додаткове освітлення обличчя, переклад і транскрипцію в реальному часі, а також анімовані аватари.

Maxine - це не споживча платформа, а набір інструментів для сторонніх фірм для поліпшення свого програмного забезпечення. Поки Nvidia оголосила тільки про одне партнерство - з комунікаційною фірмою Avaya, яка буде використовувати деякі функції Maxine.

"Ми всі стикалися, з проблемою коли пропускна здатність нашого конференц-зв'язку була обмежена. Якщо ми застосуємо ШІ до цієї проблеми, ми зможемо реконструювати відмінності на обох кінцях зв'язку і передавати тільки те, що потрібно передати, значно знизивши вимоги до пропускної здатності", - заявив генеральний менеджер Nvidia по ЗМІ та розвагам Річард Керріс.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.