Комп'ютерний зір, віртуальна реальність та обробка зображень – частина штучного інтелекту

13:16, 16-02-2021

В межах освітньої програми «Штучний інтелект» студенти Державного університету телекомунікацій вивчають сучасні напрямки ІТ-технологій, одним з яких є комп’ютерний зір. Комп’ютерний зір – вид діяльності, в якій для отримання даних застосовують статистичні методи та використовують моделі, які побудовані за допомогою геометрії, фізики і теорії навчання, які є базою та також частиною освітньої програми. Комп’ютерний зір застосовують досить широко в управлінні мобільними роботами, військових додатках, промислових засобах спостереження, а також у сфері взаємодії людина/комп’ютер, пошуку зображення в бібліотеках, аналізі медичних зображень та реалістичному передаванні змодельованих сцен у комп’ютерній графіці.

Особливість комп’ютерного зору – це отримання описів із зображень або послідовності зображень. За допомогою невеликої кількості фотографій можна отримати хороші, прості, точні та зручні моделі. Проводити серйозні дослідження та вирішувати повсякденні завдання (наприклад, упорядкувати колекцію фотографій, створити тривимірну модель навколишнього світу, керувати та вносити зміни в колекцію відеозаписів) тепер можна за допомогою методів комп’ютерного зору. Сьогодні комп’ютерний зір перебуває на піку свого розвитку та набуває популярності, що в свою чергу збільшує попит на фахівців саме в цій галузі. Оскільки цей напрямок є актуальним та затребуваним на ринку праці, Державний університет телекомунікацій пропонує вам долучитися до студентської спільноти та поринути в світ Штучного інтелекту!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.