Сфери застосування штучного інтелекту

16:10, 11-03-2021

Державний університет телекомунікацій запрошує вас долучитися до найпопулярнішого напрямку в сфері науки «Штучний інтелект».

Застосування штучного інтелекту стало можливим не тільки в Інтернеті. Навіть повсякденне життя і виробничий сектор вже не обходяться без складної електроніки зі здатністю до навчання і запам'ятовування складних програм. Давайте розберемо декілька основних сфер, де напрацювання в області ШІ активно застосовуються в наші дні:

Дім і побут. «Розумні будинки» навчилися регулювати температуру в приміщенні, вчасно запускати роботу техніки. Сьогодні вони пропонують користувачам сотні зручних функцій.

Сфера фінансів. Нейронні мережі допомагають автоматизувати роботу банків та інших фінансових установ, ШІ допомагає виявити шахрайські операції та вести звітність.

Управління персоналом. Методи машинного навчання впроваджуються в ряд операцій (проведення співбесід, підбір кандидатів за конкретними критеріями, контроль роботи співробітників з метою запобігання шахрайських дій).

Маркетинг. Завдяки нейронним мережам та іншим потужним інструментам ШІ, маркетологи значно швидше збирають і аналізують дані про тисячі споживачів, а також отримують більш дієві інструменти для збільшення продажів послуг і товарів.

Штучний інтелект допомагає обробляти великі масиви даних і постійно вдосконалює свої підходи. Завдяки застосуванню алгоритмів машинного навчання ви зможете істотно скоротити витрати свого бізнесу.

Цей напрямок є актуальним в сучасному світі, Державний університет телекомунікацій пропонує вам долучитися до студентської спільноти та дізнатися більше про переваги Штучного інтелекту!