Як штучний інтелект може змінити ваш спосіб життя?!

12:38, 18-03-2021

Штучний інтелект останнім часом привертає дедалі більше уваги, і, якщо вірити Біллу Гейтсу, з-поміж усіх сучасних інновацій саме ця має найбільший потенціал змінити наше життя: зробити його «продуктивнішим, ефективнішим та загалом легшим». Тому Державний Університет Телекомунікацій запрошує вас долучитися до найпопулярнішого напрямку в сфері науки «Штучного інтелекту». Науковці попереджають, що вже дуже скоро люди кардинально змінять свою уяву про можливості технологій.

1. Квартири та цілі міста стануть «розумними».

Сучасний інтернет вже сьогодні пов’язує між собою мільйони пристроїв, серед яких не тільки комп’ютери та смартфони, але й будь-який гаджет. Набуває поширення так званий «інтернет речей» – концепція поєднання будь-якого пристрою з інтернетом та один з одним. Сьогодні, наприклад, вже існує безліч термостатів, які дозволяють регулювати температуру в квартирі через смартфон, навіть якщо нікого немає вдома.

1. Люди матимуть персональних роботів-асистентів.

Такі компанії, як Google, Amazon та Microsoft, вже сьогодні пропонують своїх домашніх асистентів, які мають служити виконувачами функцій домашніх справ: через систему звукового контролю вони вміють вмикати світло, вентиляційну систему чи музику, а також можуть скласти ваш розклад, повідомити про ситуацію із заторами, ввести в курс останніх світових новин або ж порадити найближчий ресторан на ваш смак.

1. Технологія розпізнавання обличчя стане новою кредитною карткою.

Голова Orange Silicon Valley Джордж Нейхон вважає, що завдяки сучасному розвитку штучного інтелекту новими кредитними картками стане ніщо інше як обличчя людини. «Розпізнавання обличчя вже сьогодні повністю змінює безпекові системи, запроваджуючи біометричні можливості. Беручи до уваги те, як технології поєднуються із роздрібною торгівлею, як, наприклад, у Amazon та Whole Foods, в найближчому майбутньому людям більше не доведеться стояти в черзі в магазині».

Якщо саме ці напрямки тобі цікаві, ти бачиш своє майбутнє в ІТ-сфері та хочеш удосконалити та модернізувати світ, в якому ти живеш, почни вивчати Штучний інтелект разом із нами! Кафедра штучного інтелекту Державного університету телекомунікацій запрошує тебе на навчання!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Штучного інтелекту та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.