Представники кафедри штучного інтелекту відвідали Тринадцяту міжнародну виставку «Інноватика в сучасній освіті» й виставку освіта за кордоном «World Edu»

10:20, 28-10-2021

Внесення інноваційного змісту у викладання дисциплін кафедри штучного інтелекту є провідним напрямом роботи. Це потребує постійного моніторингу нових досягнень в освіті. Так 20-22 жовтня 2021 р. відбулися Тринадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці Спорту, яку відвідали викладачі кафедри штучного інтелекту. Цьогоріч на виставці було представлено 320 учасників із 21 регіону України, а також Литви, Греції, Чехії та Словаччини.

На виставці були представлені інноваційні досягнення галузі освіти: презентовано інноваційні освітні матеріали і досвід, відбулося обговорення освітніх проектів, конструктивне спілкування між виробниками сучасних технологій та їхніми безпосередніми користувачами.

Роботу виставки супроводжували науково-практичні конференції, круглі столи, тематичні семінари, воркшопи, презентації, майстер-класи, тренінги за участю керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

Спілкування з колегами показало, що тематика штучного інтелекту присутня у всіх напрямах освіти і її значення постійно збільшується. Представлені матеріали демонструють, що ефективність викладання дисциплін штучного інтелекту у великій мірі залежить від сучасних технологій і технічних засобів навчання, тому на кафедрі постійно проводиться модернізація і оснащення лабораторій штучного інтелекту новим сучасним обладнанням.