14:30, 20-05-2015

15 травня 2015 року у Державному університеті телекомунікацій відбувся день відкритих дверей. В гості до студентів університету прибули батьки та випускники шкіл міста Києва та Київської області.

Майбутніх абітурієнтів привітала проректор університету з науково-педагогічної роботи Беркман Любов Наумівна. Перед присутніми також виступили директор ННІМП Дзюба Василь Маркович, декани факультетів Бондарчук Андрій Петрович та Коршун Наталія Володимирівна, які розповіли про умови вступу до університету, привабливість та подальші перспективи навчання в навчальному закладі.

Для присутніх було організовано огляд об’єктів навчально-матеріальної бази основних кафедр університету (сучасні спеціалізовані лабораторії, комп’ютерні класи та інше).

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю

Фахівець з інформаційної аналітики та зв’язків з громадськістю є «універсальним спеціалістом», який повинен досконало володіти фундаментальними знаннями з комунікативістики, інформаційно-аналітичної діяльності, лінгвістики, психології, маркетингу, дизайну, технологій нових медіа тощо, а це неможливо без тривалої підготовки за спеціальними навчальними курсами, які будуть введені до варіативної частини освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів визначеної спеціалізації.

Спеціалізація: Інформаційна аналітика та зв’язки з громадськістю