Загальні збори Студентської ради інституту

15:51, 04-11-2014

24 жовтня відбулися загальні збори Студентської ради інституту з адміністрацією інституту.

На зібранні були розглянуті наступні питання:

1. Склад Студентської ради ННІ менеджменту та підприємництва,
  2. План роботи Студентської ради ННІМП на друге півріччя 2014 року,
  3. Затвердження складу та плану Студентської ради ННІМП.

Доповідала голова студентської ради інституту Бондар Аліна Олександрівна.

1. Відвідування пар та інші питання стосовно студентства (директор Дзюба Василь Маркович, заступник директора Вальчук Тетяна Леонідівна).

Членам Студентської ради,  адміністрація інституту та голова студентської ради інституту побажали плідної праці на благо студентства та всього навчального закладу.

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.