«Відчуй себе студентом» - новий захід Інституту менеджменту та підприємництва

14:38, 14-04-2017

Кожному абітурієнту, який готується до вступу, потрібно зробити виважений та серйозний вибір. Для того, щоб у вступників склались найбільш повні та яскраві враження про університет, з квітня 2017 року в стінах університету запроваджено новий профорієнтаційний захід «Відчуй себе студентом».

11 квітня 2017 року за ініціативи кафедри економіки підприємств та соціальних технологій в університет були запрошені учні 11 класу загальноосвітньої школи № 265 м. Києва. Майбутні вступники відчули себе справжніми студентами ДУТ.

Зустріла та привітала учнів перший проректор університету, доктор технічних наук, професор Беркман Любов Наумівна. Вона розповіла про головні переваги ДУТ, як провідного ІТ-університету України, що успішно поєднує технічний профіль з управлінсько-економічною підготовкою студентів. Беркман Любов Наумівна підкреслила, що членство у Міжнародному союзі електрозв’язку є безумовним підтвердженням високого рейтингу університету.

Далі у вступників була змога ознайомитись з сучасними комп’ютерними лабораторіями, ІТ-кафетерієм та оригінальним студентським центром. Вони є справжньою гордістю та візитною карткою ДУТ.

Після привітання директором інституту менеджменту та підприємництва кандидатом технічних наук Федюніним С. А., у спеціалізованому комп’ютерному класі для абітурієнтів були проведені заняття, які зазвичай слухають студенти спеціальностей «Економіка» та «Соціологія». Завідувач кафедри економіки підприємств та соціальних технологій, доктор економічних наук, професор Гусєва Ольга Юріївна прочитала проблемну міні-лекцію на тему  «Економіка: сучасні виклики та тренди». Кандидат філософських наук, доцент Горпинич Ольга Валеріївна провела інтерактивну міні-лекцію «Соціологія – професія майбутнього». На завершення заходу учням було запропоновано розгадати кросворд, присвячений ключовим поняттям економіки та соціології. Абітурієнти дружньо розгадали заключне кодове слово, яке розкриває місію ДУТ.

Захід тривав 60 хвилин. Протягом цього часу абітурієнти повністю поринули у світ Державного університету телекомунікацій, відчули себе його повноцінними студентами та ще раз переконались, як багато цікавого чекає на них у майбутньому!

Фотографії