Участь в конференції «Іноземні студенти в Україні»

11:42, 29-03-2016

24 березня 2016 року у Міністерстві освіти і науки вперше було проведено конференцію для студентів-іноземців, в якій брали участь студенти нашого університету.

Головною метою зустрічі було започаткування безпосереднього та неформального спілкування між іноземними студентами та представниками Міністерства освіти і науки України та Українського державного центру міжнародної освіти.

Під час конференції відбулася годинна сесія запитань та відповідей, де фахівцями Міністерства і УДЦМО було надано роз’яснення щодо шляхів вирішення найбільш важливих для іноземних студентів питань.

На семінарі було оголошено про конкурси для іноземних студентів, які запроваджує УДЦМО:

1) обрання он-лайн «International Student Ambassador» – двадцяти двох представників іноземних студентів, по одному з кожної області, які могли б напряму взаємодіяти з центром міжнародної освіти і представляти інтереси іноземного студентства свого регіону;

2) запровадити «Alumni program» - програму для випускників українських вишів у вигляді щорічної конференції та он-лайн форуму на сайті Центру міжнародної освіти;

3) конкурс на найкраще відео, фото та есе про навчання в Україні серед іноземних студентів. Для переможців конкурсу буде організована зустріч з Міністром освіти і науки України.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи