Змагання з міні-футболу

09:33, 17-10-2014

У період з 17 вересня по 10 жовтня 2014 року кафедрою фізичного виховання було проведено чемпіонат Державного університету телекомунікацій з міні-футболу серед студентів.

У результаті запеклої боротьби на футбольному майданчику 1 командне місце виборола об’єднана команда навчальних груп ТСД-21/22, 2 місце – команда навчальної групи РТД-41, 3 місце - команда навчальної групи БСД-11.

Кращим бомбардиром турніру став студент групи ТСД-21 – Дубина Валентин (8 м’ячів).

Турнірна сітка з міні-футболу (17 вересня -10 жовтня 2014 року)

Фотографії