Забезпеч своє майбутнє! Поміркуй про можливість свого працевлаштування в усьому світі!!!

12:04, 16-03-2017

В 2017 навчальному році на кафедрі телекомунікаційних технологій відкрита нова спеціалізація «Волоконно-оптичні та гібридні системи передачі інформації».

Сьогодні волоконно-оптичні системи передачі вважаються найбільш досконалими засобами передачі інформації з пропускною здатністю, яка може вимірятися терабітами в секунду на відстані до декількох сотень кілометрів без регенерації.

Студент, що навчається в рамках даної спеціалізації, отримує поглибленні знання з проектування, побудови та експлуатації існуючих волоконно-оптичних мереж та систем та перспективних гібридних систем.

Навчання за даною спеціалізацією надає можливість не звертаючись до комерційних центрів тестування здійснювати сертифікацію наших студентів за офіційно визнаними програмами тестування декількох  десятків виробників телекомунікаційного обладнання та програмного забезпечення лідерами серед яких є: Ericsson, Cisco, Juniper, ZTE, Apple, Microsoft, IBM, Linux та інших.

Таким чином, на відміну від інших навчальних закладів, ми маємо можливість підтвердити міжнародними сертифікатами практичні навички наших студентів в експлуатації сучасного телекомунікаційного обладнання, що суттєво збільшує шанси їх успішного працевлаштування не тільки на Україні, але і у всьому світі.

З повним переліком сертифікаційних тестів, які можна скласти в нашому центрі, Ви можете ознайомитися за посиланням.