Залучення наших майбутніх абітурієнтів до технічної творчості через Малу академію наук України

12:22, 13-10-2017

Університет зацікавлений в збільшенні кількості обдарованій, мотивованій до навчання молоді. Один з шляхів формування технічної, наукової, світоглядної мотивації молоді є її залучення до розкриття своїх здібностей в Малій академіїї наук.

Під час навчання в школі учні мають можливість підготувати себе до подальшого навчання в ВУЗі, здобути первинні навички дослідницької роботи.

Кафедра телекомунікаційних технологій другий рік поспіль здійснює допомогу учням технічного ліцею Дніпровського району м. Києва у підготовці робіт в Малу академію наук. В минулому році робота учениці, яку вона виконувала в лабаротарії оптичних і перспективних ліній зв’язку під керівництвом к.т.н. Зенів І.О., зайняла третє місце в Київському міському конкурсі.

В цьому році плідна співпраця продовжується. Два учні цього ліцею будуть готувати роботи на теми «Дослідження якості двосторонньої передачі інформації по одному оптичному волокну» та «Вимірювання характеристик оптичного волокна після зварювання».

Запрошуємо всі навчальні заклади, які приймають участь в роботі Малої академії наук до співпраці в підготовці робіт на конкурси. Сподіваємось, що через дослідницьку роботу в нашій лабаротарії оптичних і перспективних ліній зв’язку для Малої академії наук наш Університет буде поповнюватись мотивованими до наукової роботи студентами.