УНІВЕРСИТЕТ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ ПРОВІВ УЧБОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЗАХІД ЗІ СПІВРОБІТНИКАМИ МЧС УКРАЇНИ

11:47, 22-10-2017

Інформаційність та взаємозв’язок основа для динамічного розвитку.  Враховуючи це стало необхідним провести на базі Державного університету телекомунікацій навчально-методичний захід для співробітників МЧС.

Метою було ознайомлення з матеріально-технічною базою, напрямами підготовки фахівців за різними освітньо-кваліфікаційними рівнями в ДУТ.

Співробітники МЧС також відвідали лабораторії університету, а також лабораторію кафедри ТТ, де активно дискутували, обмінювалися досвідом і майбутніми  планами.

Безумовно їх зацікавив зварювальний апарат Fujikura 80 S, тому ми запросили їх на підвищення кваліфікації до нас на курси.

Бажаємо здоров’я та успіхів співробітникам МЧС і чекаємо на навчання у ДУТ.