Відкриття нової спеціальності «Електроніка»

17:51, 21-12-2017

На кафедрі Телекомунікаційних технологій підготовлено ліцензійну справу для відкриття нової спеціальності «Електроніка» в галузі знань «Електроніка та телекомунікації», професійної кваліфікації «Технік-оператор електронного устаткування».

Освітньо-професійна програма «Оптичні системи та мережі зв'язку» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ставить собі за мету підготовку висококваліфікованих фахівців бакалаврів і розрахована на 3 роки 10 міс. очної форми навчання при наявності загальної середньої освіти.

Після закінчення навчання випускники мають можливість працевлаштування на виробництвах, пов'язаних з сертифікацією, експлуатацією і модернізацією системних характеристик електронних і оптичних систем зв'язку, володіючи знаннями про функціонування сучасних телекомунікаційних мереж та інтелектуальних систем.

Придбані компетенції дають можливість проводити науково-дослідні роботи, пов'язані з модернізацією та вдосконаленням сучасних електричних і оптичних телекомунікацій та інтелектуальних систем.