Черговий тренінг для працівників ПАТ «Укртелеком»

08:55, 18-11-2018

6 – 7 листопада ц.р. викладачі кафедри провели черговий тренінг для працівників ПАТ «Укртелеком» на тему: «Експлуатація Волоконно-Оптич-них Ліній Зв'язку (ВОЛЗ)».

На тренінгу були проведені лекційні та практичні заняття для слухачів з вищою та середньо-спеціальною освітою за наступною програмою:

• поняття оптичного зв'язку;
  • склад, загальна структура, основні компоненти та типи ВОЛЗ;
  • організація технічної експлуатації ВОЛЗ (задачі та методи);
  • методи вимірювання втрат в оптичних волокнах;
  • вимірювальні прилади для контролю параметрів оптичного кабелю;
  • рефлектометрія оптичних волокон;
  • аварійно-відновлювальні роботи на ВОЛЗ та організація службового технологічного зв'язку;
  • усунення пошкоджень оптичних кабелів.

Тренінг проводився для підвищення кваліфікації фахівців галузі. Тривалість тренінгу – 16 навчальних годин, більша частина з яких відведена для отримання практичних навичок з технологій, що вивчаються та закріплення їх за допомогою самостійної роботи слухачів.

Навчання завершилися тестуванням слухачів. Успішно пройшли навчання і тестування та отримали іменні сертифікати 18 фахівців.