Участь кафедри ТТ у Національній конференції

08:41, 13-12-2018

Важливим напрямком на кафедрі є профорієнтаційна робота. Тому 7 грудня кафедра Телекомунікаційних технологій приймала участь у конференції асоціації «Відроджені гімназії України». Учасники конференції – близько 70 керівників учбових закладів з усієї України знайомились з Державним університетом телекомунікацій і зокрема з навчальними лабораторіями кафедри та з обладнанням, що застосовується для підготовки спеціалістів галузі телекомунікацій.

Так, в лабораторії оптичних та перспективних ліній зв’язку (ауд. № 201) наших гостей вразили діючі стенди, що моделюють побудову пасивних оптичних мереж доступу GEPON. На сьогоднішній час такі мережі реалізують передову технологію доступу, яка активно впроваджується  в світі та операторами на мережах зв’язку України.

Учасники конференції також були вражені великим переліком обладнання та витратних матеріалів, які використовуються під час практичних занять зі студентами. Серед них: зварювальний апарат Fujikura 80S, рефлектометр EXFO FXS-100-023 В, промисловий термофен, набір інструментів для зварювального апарату та набір інструментів монтажника, тощо.

Своїми очами учасники конференції побачили та впевнились що інноваційний зміст навчання в університеті підкріплений сучасною матеріальною базою.