Висока оцінка представниками ITU досягнень кафедри ТТ

14:45, 17-05-2019

В рамках проведення міжнародного семінару-практикуму ITU (МСЕ) для регіонів Європи та СНД «Інфраструктура ІКТ як основа цифрової економіки», 14 травня професором кафедри телекомунікаційних технологій Катком В.Б. був проведений показ навчально-матеріальної бази лабораторії «Оптичних і перспективних систем зв'язку» представникам МСЕ.

Устаткування нашої лабораторії оглянули: Ярослав Пондер - керівник відділення для країн Європи, (МСЕ); Хіроші Ота - радник ІК15 МСЕ-T, МСЕ; Домінік Лазанські - консультант, департамент цифрової культури, ЗМІ і спорту, Великобританія.

Поважні гості були приємно здивовані великою кількістю обладнання та матеріалів виробництва провідних брендів телекомунікаційної галузі, на якому вчаться наші студенти, високо оцінили інформативність і багатофункціональність побачених стендів і тренажерів.

Віктор Борисович Каток поінформував наших гостей про те, де і на яких високих посадах за кордоном і в Україні працюють випускники, які навчалися на нашій кафедрі.

За результатами побаченого міжнародні фахівці зробили висновок, що в такий сучасної лабораторії студенти отримують якісні, затребувані на ринку праці практичні навички роботи з телекомунікаційним обладнанням. Таким чином, інноваційність навчання на кафедрі телекомунікаційних технологій підтверджена і на міжнародному рівні.