До уваги абітурієнта 2019!

15:13, 24-05-2019

За оперативною інформацією регіональних центрів оцінювання якості освіти, участь у тестуванні з математики 21 травня взяла 155 356 осіб, що становить 96,6 % від загальної кількості зареєстрованих, а участь у тестуванні з української мови і літератури 23 травня  взяли 339 753 особи, що становить 97,2 % від загальної кількості зареєстрованих.

Ми пропонуємо тим, хто успішно склав ЗНО, навчатися на кафедрі Телекомунікаційних технологій за освітньою програмою «Волоконно-оптичні системи передачі» спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка». Ви станете фахівцем, який буде здатний впроваджувати нові оптичні, фотонні, квантові та радіотехнології, навчитися розробляти нові телекомунікаційні пристрої та системи, керувати процесами технічного обслуговування оптичних, телекомунікаційних і радіоелектронних пристроїв та систем.

Для вступу на навчання за освітньою програмою «Волоконно-оптичні системи передачі» спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» необхідно мати наступні сертифікати ЗНО:

• Українська мова і література;
  • Математика;
  • Фізика або іноземна мова.

Випускник за спеціалізацією «Волоконно-оптичні системи передачі» зможе:

• проектувати та створювати технічні проекти різного масштабу та ступеня складності у відповідності з існуючими міжнародними та національними стандартами;
  • керувати роботою інженерних і технічних фахівців за напрямком волоконно-оптичних ліній зв’язку;
  • самостійно виконувати налагоджувальні, відновлювальні та ремонтні роботи на оптичних кабелях зв’язку;
  • організувати модернізацію виробництва шляхом впровадження в нього новітніх розробок оптичних, фотонних і радіофотонних технологій.

Вартість навчання станом на 03.04.2019 р. – 13 150 грн. на рік.

На базі ОКР молодший спеціаліст ви маєте можливість поступити на спеціальність «Волоконно-оптичні системи передачі»:

• на денну форму навчання – на 2-й або 3-й курс;
  • на заочну форму навчання – на 3-й курс.

На базі диплому бакалавра на кафедрі Телекомунікаційних техноло-гій є можливість навчатися в магістратурі за спеціальністю «Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси». Вагомою перевагою навчатись в магістратурі саме за цією спеціальністю є вступ без здачі ЗНО.

Вартість навчання станом на 03.04.2019 р. – 13 650 грн. на рік.