Поради випускникам шкіл у виборі майбутньої освіти

12:01, 25-10-2019

Студентка кафедри Телекомунікаційних технологій Дроголо М.О. дає поради випускникам шкіл щодо вибору майбутньої спеціальності, вважаючи, що потрібно вкласти багато зусиль у свою освіту, але у майбутньому - це запорука успіху, вигідного працевлаштування і кар'єрного зростання.

Маріанна - студентка Інституту телекомунікацій  Державного університету телекомунікацій (ДУТ) очної форми, а також - економічного факультету Приазовського державного університету заочної форми навчання. Отримання двох вищих освіт одночасно дає їй гарну можливість розвиватися в світі побудови і функціонування сучасних і перспективних мереж – телекомунікаційних, комп'ютерних, мобільного зв'язку, цифрового телебачення, а ще й володіти знаннями в сфері фінансів, прогнозування, кредитування і аналізу ринку.

«Я зупинила свій вибір на «ДУТ» тому, що мою увагу привернули гарні умови навчання і сучасна навчальна база на новому обладнанні. Хотілось би акцентувати увагу на великій кількості годин англійської мови у ДУТ, тому що знання англійської дає  необмежені можливості в майбутній роботі. У порівняння з Приазовським державним університетом – це є великим плюсом.

Сподіваюся, що моя думка допоможе випускникам шкіл у виборі  майбутньої освіти, а студентам правильно розставити пріоритети у навчанні» - радить Маріанна майбутнім абітурієнтам.