Передзахист докторської дисертації

13:41, 15-11-2019

13 листопада на кафедрі телекомунікаційних технологій відбувся передзахист докторської дисертації доцента кафедри, к.т.н. Кременецької Яни Адольфівни на тему: «Методи побудови та підвищення ефективності телекомунікаційних систем в міліметровому діапазоні хвиль на основі інтеграції гібридних технологій», керівник – д.т.н., с.н.с., Мельник Юрій Віталійович.

Всього за темою дисертаційної роботи опубліковано 25 наукових праць, з них 7 одноосібно, в наукових фахових виданнях, зроблено 15 доповідей на наукових, науково-практичних та науково-технічних конференціях і семінарах, з яких 12 – міжнародні. Результати досліджень увійшли до 2 звітів науково-дослідницьких робіт.

На перед захисті були  присутні усі члени кафедри, а також поважні гості.

Здобувачка наукового ступеню Кременецька Я.А. доповіла про результати своєї роботи над дисертацією, колеги жваво обговорювали безумовно актуальну тему та наукову новину роботи, ставили запитання, робили зауваження й давали поради щодо усунення недоліків.

Бажаємо Яні Адольфівні успіхів в її наукових дослідженнях!