Професійна міжнародна конференція

12:49, 26-02-2020

З 21 по 23 квітня 2020 року у Берлині (Німеччина) пройде міжнародна конференція «FTTH-2020». Щорічна конференція FTTH - це унікальна подія, яка об'єднує технічних та регуляторних експертів від членів Ради Європи та FTTH, а також вищих представників уряду та галузі, технологічних спеціалістів, інженерів, політиків, регуляторів та інвесторів, щоб обговорювати всі аспекти FTTH, 5G та інших технологій та послуг, пов'язаних з волокнами, та користь, яку вони приносять суспільству. Іншої конференції немає такої, як вона.

На семінарах конференції FTTH 2020 проводиться конкурс, що показує ступінь проникнення технологій FTTH на ринки європейських країн та визначає переможців (дивіться на рисунку).

Слідкуємо за результатами конференції, щоб оволодівати сучасними компетенціями і знаннями!