Професіональні компетенції - майбутнім фахівцям

13:15, 06-03-2020

28 лютого 2020 року відбулася зустріч студентів групи ТСД-14 з професором кафедри Телекомунікаційних технологій Катком В.Б. У форматі діалогу студенти дізналися про особливості та перспективи своєї спеціалізації - волоконно-оптичні системи передачі.

Віктор Борисович повідомив про інноваційні технології в галузі волоконно-оптичних телекомунікацій, зокрема, він розповів, що в Україні, як і в усьому світі, спостерігається підвищенний попит на впровадження нових технологій у міську інфраструктуру. Влада й жителі хочуть бачити свої міста "розумними" – здатними аналізувати, регулювати та управляти, робити життя містян комфортнішим і безпечнішим, а технології ще доступнішими. Майбутнє впровадження 5G повинно істотно пришвидшити  цифровізацію міського простору.

Основна перешкода на шляху до "розумних місць" – відсутність необхідної телекомунікаційної інфраструктури. Впровадження 5G вимагає від операторів будівництво нових високошвидкісних ліній зв'язку і будувати слід буде під землею. Тому країна потребує технології, що дозволить будувати відносно дешево, швидко і, при цьому, з мінімальною шкодою для міського простору.

Майбутні спеціалісти уважно слухали поради щодо подальшого навчання. Адже важливо вже з перших років усвідомлювати важливість обраної професії, як і зазначено в інноваційному змісті навчання в Державному університеті телекомунікацій.

Фотографії